Świat Chusty

Kilka słów o mnie

Mam na imię Agnieszka i jestem szczęśliwą mamą 11-letniej Łucji, którą nosiłam w chuście już od pierwszych tygodni życia. Pasją chustowania zaraziłam także mojego męża - Jacka.

Jestem Akredytowanym Doradcą Akademii Noszenia Dzieci w chustach i miękkich nosidełkach (www.akademianoszenia.pl). Kurs wzbogacił moją wiedzę o rozwoju i potrzebach dziecka. Uświadomił mi jednocześnie, jak ważne jest prawidłowe ułożenie dziecka i właściwe wiązanie chusty, zarówno dla rozwoju malucha, jak i dla zdrowego kręgosłupa osoby noszącej.

Zajmuję się doradztwem w zakresie noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich.

Uczę wiązania dzieci w chuście na spotkaniach ursynowskiej Szkoły Rodzenia Natalia oraz w Akademii Wspierania Rodzicielstwa przy Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny na ul. Madalińskiego, gdzie prowadzę zajęcia "Chustonoszenie - nowy sposób życia z małym dzieckiem". Współpracuje także z Fundacją Wcześniak http://www.wczesniak.pl/

Udzielam konsultacji indywidualnych, zarówno przed porodem, jak i dla rodziców noworodków lub małych dzieci.

Jestem również ekspertem w portalu Ekodzieciak - jest to portal dla rodziców dzieci 0-10 lat. Uczestniczyłam w projekcie książkowym "Oczami maluszka". Współpracuję z tym wydawnictwem.

Z wykształcenia jestem politologiem i dziennikarzem, a zawodowo zajmuję się inną rzeczywistością.

Chustowanie i idea rodzicielstwa bliskości to moja pasja.

Akredytacja doradcy

Partnerzy moich warsztatów chustowych