Świat Chusty

Książka Oczami maluszka

Chciałabym zarekomendować książeczkę, która właśnie pojawiła się na naszym rynku wydawniczym, czyli Oczami Maluszka. Jest to książka niepowtarzalna i warta polecenia, ze względu na fakt, iż wspomaga rozwój dziecka, ale jednocześnie wzmacnia kontakt z Rodzicem. Szczególnie w pierwszej fazie rozwojowej dziecka, czyli do szóstego miesiąca życia, tak bardzo ważna jest bliskość i obecność rodziców w życiu niemowlęcia.

Na temat zaangażowania rodziców w proces rozwoju dziecka mówi się obecnie bardzo dużo, jednakże trzeba to także wprowadzać w życie. Jako certyfikowany doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich wiem, jak ważna jest bliskość i ciągły kontakt dziecka z Rodzicem.

Dzięki tym książeczkom możliwe jest zaangażowanie ze strony rodziców i pomoc w odkrywaniu etapów rozwojowych u swojego dziecka.

 

W związku ze zbliżającą się premierą unikalnej serii książeczek dla niemowląt "Oczami Maluszka" odbędzie się śniadanie prasowe w czwartek 12 maja br. o godzinie 11.00 w kawiarni rodzinnej Tamika, przy ul. Wolskiej 44. Spotkanie potrwa około 2,5 godziny.

Plan spotkania:
1. Powitanie
2. Prezentacja na temat rozwoju niemowlęcia oraz budowy więzi rodzic-dziecko. Prowadząca: Anna Czyżewska, doświadczony psycholog, psychoterapeuta dzieci i dorosłych, mama dwójki dzieci.
3. Prezentacja wiązania chust do noszenia niemowląt. Prowadząca: Agnieszka Strzałkowska
4. Prezentacja projektu "Oczami Maluszka"
5. Losowanie nagród niespodzianek wśród gości.
6. Poczęstunek i czas na pytania bezpośrednie do pomysłodawczyni serii - Magdaleny Ladzińskiej.

Serdecznie zapraszam.

Podaruj prezent

Dla siebie lub Twoich bliskich z rodziny, ale także dla przyjaciół lub znajomych - możesz podarować bon na warsztaty chustowe, jako prezent dla nowonarodzonego dziecka. Kupon będzie ważny przez pół roku od momentu nabycia.

Druga wersja prezentu to specjalny bon na konsultacje indywidualne w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu, np. w domu.

Aby otrzymać promocyjny bon napisz lub zadzwoń: +48 501 020 050.

Dlaczego w chuście?

Mamie noszenie w chuście dziecka ułatwia wsłuchanie się w jego potrzeby, dzięki czemu jest ono mniej płaczliwe.

Ojcu chusto-noszenie pozwala nawiązać głęboką relację z niemowlęciem, ale i pokazywać mu świat.

Dla samego maluszka to zaś po prostu życie jak z bajki - znajduje się blisko ciała rodziców, odbiera wibrowanie ich głosów, czuje ciepło ciała, a do tego spokojnie odkrywa otaczającą go rzeczywistość.

fragment książki "Nosimy nasze dziecko"

Partnerzy moich warsztatów chustowych