Świat Chusty

Akademia Wspierania Rodzicielstwa

Serdecznie zapraszam na Dzień Otwarty w ramach Akademii Wspierania Rodzicielstwa w Szpitalu im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego 25 w niedzielę 27 maja 2012 r. w godz. 10.00 - 16.00. W ramach tego pikniku są przewidziane konsultacje lekarskie m.in. pediatry, neonatologa, ratownika medycznego, dietetyka itp. Będzie także możliwość wykonania bezpłatnego USG.

Pragnę dodać, że będzie także stolik chuściarski, przy którym zasiądę, jako akredytowany doradca chustowy. Możliwe będą krótkie konsultacje lub rozmowa dotycząca wiązania dzieci w chustach.

Z dodatkowych atrakcji na pikniku mają być dmuchane zamki dla dzieci.

Więcej informacji i szczegółów na stronie internetowej Szpitala Świętej Rodziny.

Serdecznie zapraszam w imieniu swoim i organizatorów.

Podaruj prezent

Dla siebie lub Twoich bliskich z rodziny, ale także dla przyjaciół lub znajomych - możesz podarować bon na warsztaty chustowe, jako prezent dla nowonarodzonego dziecka. Kupon będzie ważny przez pół roku od momentu nabycia.

Druga wersja prezentu to specjalny bon na konsultacje indywidualne w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu, np. w domu.

Aby otrzymać promocyjny bon napisz lub zadzwoń: +48 501 020 050.

Dlaczego w chuście?

Mamie noszenie w chuście dziecka ułatwia wsłuchanie się w jego potrzeby, dzięki czemu jest ono mniej płaczliwe.

Ojcu chusto-noszenie pozwala nawiązać głęboką relację z niemowlęciem, ale i pokazywać mu świat.

Dla samego maluszka to zaś po prostu życie jak z bajki - znajduje się blisko ciała rodziców, odbiera wibrowanie ich głosów, czuje ciepło ciała, a do tego spokojnie odkrywa otaczającą go rzeczywistość.

fragment książki "Nosimy nasze dziecko"

Partnerzy moich warsztatów chustowych