Świat Chusty

Chustowanie nad Jeziorakiem

Kilka dni temu miałam przyjemność udzielać konsultacji chustowych w pięknym mazurskim mieście Iławie, położonym nad równie pięknym i malowniczym jeziorem Jeziorak. Konsultacje odbyły się w kawiarni Lavandula Cafe.

Przy okazji zachęcam osoby odwiedzające Iławę lub planujące popływać pod żaglami do odwiedzenia tej miłej kawiarenki. Lavandula Cafe znajduje się w budynku portu żaglowego przy Miejskim Ośrodku Sportu i blisko miejskiej plaży w Iławie. Podają tam fantastyczną oryginalną kawę przywożoną prosto z Brazylii i pyszne domowe ciasto czekoladowe. Polecam!

Podaruj prezent

Dla siebie lub Twoich bliskich z rodziny, ale także dla przyjaciół lub znajomych - możesz podarować bon na warsztaty chustowe, jako prezent dla nowonarodzonego dziecka. Kupon będzie ważny przez pół roku od momentu nabycia.

Druga wersja prezentu to specjalny bon na konsultacje indywidualne w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu, np. w domu.

Aby otrzymać promocyjny bon napisz lub zadzwoń: +48 501 020 050.

Dlaczego w chuście?

Mamie noszenie w chuście dziecka ułatwia wsłuchanie się w jego potrzeby, dzięki czemu jest ono mniej płaczliwe.

Ojcu chusto-noszenie pozwala nawiązać głęboką relację z niemowlęciem, ale i pokazywać mu świat.

Dla samego maluszka to zaś po prostu życie jak z bajki - znajduje się blisko ciała rodziców, odbiera wibrowanie ich głosów, czuje ciepło ciała, a do tego spokojnie odkrywa otaczającą go rzeczywistość.

fragment książki "Nosimy nasze dziecko"

Partnerzy moich warsztatów chustowych