Świat Chusty

Plecak dla dzieci starszych po 5 miesiącu życia

Mam propozycję dla Państwa:

WARSZTATY CHUSTOWE DLA DZIECI STARSZYCH
(z dziećmi ok. 5 - 6 miesiąc życia i powyżej)

14 marca 2019 r. (czwartek) w godz. 12.00 - 14.00

Miejsce: ul. Belgradzka 42 (Przychodnia "Medical Center" - tuż przy stacji metra Natolin). Wejście do przychodnia znajduje się na tyłach budynku Poczty Polskiej przy ul. Belgradzkiej. W tej przychodni odbywają się także zajęcia Szkoły Rodzenia Natalia.

Zapraszamy rodziców z dziećmi, które były noszone lub chcą, aby je nosić lub już mają jakieś doświadczenie. Nauczymy się wiązać plecak (ewentualnie drugie wiazanie, jesli czas pozwoli), a także wspólnie przekonamy się, jak ważne i bezpieczne dla dzieci jest noszenie w chuście.

Warsztaty poprowadzi doradczyni z długoletnim doświadczeniem Akademii Noszenia Dzieci - Agnieszka Strzałkowska.

Zapisy do 13 marca (środa) 2019. Można dzwonić tel.  501 020 050 lub napisać e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Udział w zajęciach jest odpłatny.

PS. Jednocześnie informuję, że warsztaty odbędą się, jeśli udział potwierdzi 5 osób dorosłych z dziećmi lub bez lub 4 pary z dziećmi lub bez.

Podaruj prezent

Dla siebie lub Twoich bliskich z rodziny, ale także dla przyjaciół lub znajomych - możesz podarować bon na warsztaty chustowe, jako prezent dla nowonarodzonego dziecka. Kupon będzie ważny przez pół roku od momentu nabycia.

Druga wersja prezentu to specjalny bon na konsultacje indywidualne w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu, np. w domu.

Aby otrzymać promocyjny bon napisz lub zadzwoń: +48 501 020 050.

Dlaczego w chuście?

Mamie noszenie w chuście dziecka ułatwia wsłuchanie się w jego potrzeby, dzięki czemu jest ono mniej płaczliwe.

Ojcu chusto-noszenie pozwala nawiązać głęboką relację z niemowlęciem, ale i pokazywać mu świat.

Dla samego maluszka to zaś po prostu życie jak z bajki - znajduje się blisko ciała rodziców, odbiera wibrowanie ich głosów, czuje ciepło ciała, a do tego spokojnie odkrywa otaczającą go rzeczywistość.

fragment książki "Nosimy nasze dziecko"

Partnerzy moich warsztatów chustowych