Świat Chusty

Pogadanka w Galerii Łomianki

Już 3 kwietnia (środa) br. w godz. 11:00 - 12:00 w Galerii Łomianki przy ul. Brukowej 24 odbędzie się bezpłatna pogadanka chustowa. Na spotkaniu opowiem o zaletach noszenia dziecka w chuście. Postaram się odpowiedzieć na pytania związane z tajnikami chustowymi, poruszę także temat nosideł ergonomicznych. Spotykamy się w Współdzielni to przestrzeń wspólna przeznaczona na takie wydarzenia.

Wszystkich zainteresowanych proszę o zgłaszanie się poprzez e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona.

 

Podaruj prezent

Dla siebie lub Twoich bliskich z rodziny, ale także dla przyjaciół lub znajomych - możesz podarować bon na warsztaty chustowe, jako prezent dla nowonarodzonego dziecka. Kupon będzie ważny przez pół roku od momentu nabycia.

Druga wersja prezentu to specjalny bon na konsultacje indywidualne w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu, np. w domu.

Aby otrzymać promocyjny bon napisz lub zadzwoń: +48 501 020 050.

Dlaczego w chuście?

Mamie noszenie w chuście dziecka ułatwia wsłuchanie się w jego potrzeby, dzięki czemu jest ono mniej płaczliwe.

Ojcu chusto-noszenie pozwala nawiązać głęboką relację z niemowlęciem, ale i pokazywać mu świat.

Dla samego maluszka to zaś po prostu życie jak z bajki - znajduje się blisko ciała rodziców, odbiera wibrowanie ich głosów, czuje ciepło ciała, a do tego spokojnie odkrywa otaczającą go rzeczywistość.

fragment książki "Nosimy nasze dziecko"

Partnerzy moich warsztatów chustowych