Świat Chusty

Europejski Tydzień Bliskości - bezpłatne doradztwo

W czwartek - 9 maja br. w godzinach 12:00 - 14:00 przy ul. Belgradzkiej 42 (tuż przy stacji metra Natolin) serdecznie zapraszam wszystkich chustujących, Spotkanie jest przeznaczone dla rodziców, którzy zaczęli już nosić w chuście, a mają pytania i wątpliwości. Nie będziemy uczyć się wiązań, będziemy działać na poprawę tego co już potraficie :)

Na warsztat weźmiemy podstawowe wiązania: kieszonka, kangurek lub plecak prosty.

Zajęcia poprowadzi doradczyni z długoletnim doświadczeniem z Akademii Noszenia Dzieci - Agnieszka Strzałkowska.

Na miejscu będzie możliwość zapoznania się z linią chustową Lenny Lamb NOVA możliwą do zakupienia jedynie po przez doradce.

Chciałabym podkreślić, że te konsultacje w ramach Europejskiego Tygodnia Bliskości nie są warsztatami, a wsparciem dla rodziców, którzy już chustują, ale chcieliby jeszcze doprecyzować pewne wiązania.

Na zajęcia obowiązują zapisy do 8 maja br. (środa) 2018. Można dzwonić tel.  501 020 050 lub napisać e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Podaruj prezent

Dla siebie lub Twoich bliskich z rodziny, ale także dla przyjaciół lub znajomych - możesz podarować bon na warsztaty chustowe, jako prezent dla nowonarodzonego dziecka. Kupon będzie ważny przez pół roku od momentu nabycia.

Druga wersja prezentu to specjalny bon na konsultacje indywidualne w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu, np. w domu.

Aby otrzymać promocyjny bon napisz lub zadzwoń: +48 501 020 050.

Dlaczego w chuście?

Mamie noszenie w chuście dziecka ułatwia wsłuchanie się w jego potrzeby, dzięki czemu jest ono mniej płaczliwe.

Ojcu chusto-noszenie pozwala nawiązać głęboką relację z niemowlęciem, ale i pokazywać mu świat.

Dla samego maluszka to zaś po prostu życie jak z bajki - znajduje się blisko ciała rodziców, odbiera wibrowanie ich głosów, czuje ciepło ciała, a do tego spokojnie odkrywa otaczającą go rzeczywistość.

fragment książki "Nosimy nasze dziecko"

Partnerzy moich warsztatów chustowych