Świat Chusty

Piknik Dominikański i pogadanka w Strefie Mamy

Już w najbliższą niedzielę 26 maja br. odbędzie się XX Jarmark św. Dominika (przy ul. Dominikańskiej 2) na Służewie. W ramach tego wydarzenia poprowadzę o godz. 14:00 pogadankę chustową w Strefie Mamy w ogrodach dominikańskich. Opowiem o chustach, ich rodzajach, gramaturach i splotach, ale także pokażę jedno lub dwa wiązania.
 
Będzie też możliwość skorzystania z innych prelekcji w tej strefie m.in. warsztatów z pierwszej pomocy dla dzieci, jak również zajęć dotyczących tego, jak możemy wspierać poczucie własnej wartości naszych dzieci. Planowane są także zajęcia plastyczne dla najmłodszych.

Zapraszam wszystkich do udziału w tych wydarzenia. Będę ze swoimi chustami i lalami. Do zobaczenia na Jarmarku.

Podaruj prezent

Dla siebie lub Twoich bliskich z rodziny, ale także dla przyjaciół lub znajomych - możesz podarować bon na warsztaty chustowe, jako prezent dla nowonarodzonego dziecka. Kupon będzie ważny przez pół roku od momentu nabycia.

Druga wersja prezentu to specjalny bon na konsultacje indywidualne w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu, np. w domu.

Aby otrzymać promocyjny bon napisz lub zadzwoń: +48 501 020 050.

Dlaczego w chuście?

Mamie noszenie w chuście dziecka ułatwia wsłuchanie się w jego potrzeby, dzięki czemu jest ono mniej płaczliwe.

Ojcu chusto-noszenie pozwala nawiązać głęboką relację z niemowlęciem, ale i pokazywać mu świat.

Dla samego maluszka to zaś po prostu życie jak z bajki - znajduje się blisko ciała rodziców, odbiera wibrowanie ich głosów, czuje ciepło ciała, a do tego spokojnie odkrywa otaczającą go rzeczywistość.

fragment książki "Nosimy nasze dziecko"

Partnerzy moich warsztatów chustowych