Świat Chusty

Warsztaty chustowe dla maluchów i rodziców oczekujących

BLISKO Z MAMĄ I BLISKO Z TATĄ

WARSZTATY CHUSTOWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH RODZICÓW (z dziećmi 0-6 miesięcy) oraz RODZICÓW OCZEKUJĄCYCH

16 maja (czwartek) r.  w godz. 12:00 - 14:00

Miejsce: ul. Belgradzka 42 (Przychodnia "Medical Center" (tuż przy stacji metra Natolin). Przychodnia mieści się na tyłach budynku Poczty Polskiej przy ul. Belgradzkiej.

Zapraszamy rodziców z dziećmi, które jeszcze nie były noszone, zaczynają tę przygodę lub już mają jakieś doświadczenie. Nauczymy się wiązać chusty (1-2 WIĄZANIA), a także wspólnie przekonamy się, jak ważne i bezpieczne dla dzieci jest noszenie w chuście od pierwszych tygodni życia.

Czytaj więcej...

Europejski Tydzień Bliskości - bezpłatne doradztwo

W czwartek - 9 maja br. w godzinach 12:00 - 14:00 przy ul. Belgradzkiej 42 (tuż przy stacji metra Natolin) serdecznie zapraszam wszystkich chustujących, Spotkanie jest przeznaczone dla rodziców, którzy zaczęli już nosić w chuście, a mają pytania i wątpliwości. Nie będziemy uczyć się wiązań, będziemy działać na poprawę tego co już potraficie :)

Na warsztat weźmiemy podstawowe wiązania: kieszonka, kangurek lub plecak prosty.

Zajęcia poprowadzi doradczyni z długoletnim doświadczeniem z Akademii Noszenia Dzieci - Agnieszka Strzałkowska.

Czytaj więcej...

Warsztaty chustowe dla maluchów i nie tylko

Zapraszam serdecznie na warsztaty chustowe dla początkujących
"BLISKO  Z MAMĄ I BLISKO Z TATĄ"

Podoba Ci się idea noszenia dzieci w chustach? Zastanawiasz się czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka? Maleństwo ciągle chce być na rękach? A może cierpi na kolki? Nie wiesz, którą chustę wybrać? Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z wiązaniem chusty? Masz chustę i chcesz sprawdzić czy dobrze wiążesz? Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek?
 
WARSZTATY CHUSTOWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH RODZICÓW
(z dziećmi 0-6 miesięcy) LUB RODZICÓW OCZEKUJĄCYCH
 
25 kwietnia 2019 r. (czwartek) w godz. 12.00 - 14.00
 
Miejsce: ul. Belgradzka 42 , sala na I piętrze (Przychodnia "Medical Center" - tuż przy stacji metra Natolin). Przychodnia mieści się na tyłach budynku Poczty Polskiej przy ul. Belgradzkiej.

Czytaj więcej...

Pogadanka w Galerii Łomianki

Już 3 kwietnia (środa) br. w godz. 11:00 - 12:00 w Galerii Łomianki przy ul. Brukowej 24 odbędzie się bezpłatna pogadanka chustowa. Na spotkaniu opowiem o zaletach noszenia dziecka w chuście. Postaram się odpowiedzieć na pytania związane z tajnikami chustowymi, poruszę także temat nosideł ergonomicznych. Spotykamy się w Współdzielni to przestrzeń wspólna przeznaczona na takie wydarzenia.

Wszystkich zainteresowanych proszę o zgłaszanie się poprzez e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona.

 

Plecak dla dzieci starszych po 5 miesiącu życia

Mam propozycję dla Państwa:

WARSZTATY CHUSTOWE DLA DZIECI STARSZYCH
(z dziećmi ok. 5 - 6 miesiąc życia i powyżej)

14 marca 2019 r. (czwartek) w godz. 12.00 - 14.00

Miejsce: ul. Belgradzka 42 (Przychodnia "Medical Center" - tuż przy stacji metra Natolin). Wejście do przychodnia znajduje się na tyłach budynku Poczty Polskiej przy ul. Belgradzkiej. W tej przychodni odbywają się także zajęcia Szkoły Rodzenia Natalia.

Podaruj prezent

Dla siebie lub Twoich bliskich z rodziny, ale także dla przyjaciół lub znajomych - możesz podarować bon na warsztaty chustowe, jako prezent dla nowonarodzonego dziecka. Kupon będzie ważny przez pół roku od momentu nabycia.

Druga wersja prezentu to specjalny bon na konsultacje indywidualne w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu, np. w domu.

Aby otrzymać promocyjny bon napisz lub zadzwoń: +48 501 020 050.

Dlaczego w chuście?

Mamie noszenie w chuście dziecka ułatwia wsłuchanie się w jego potrzeby, dzięki czemu jest ono mniej płaczliwe.

Ojcu chusto-noszenie pozwala nawiązać głęboką relację z niemowlęciem, ale i pokazywać mu świat.

Dla samego maluszka to zaś po prostu życie jak z bajki - znajduje się blisko ciała rodziców, odbiera wibrowanie ich głosów, czuje ciepło ciała, a do tego spokojnie odkrywa otaczającą go rzeczywistość.

fragment książki "Nosimy nasze dziecko"

Partnerzy moich warsztatów chustowych